Vilkår

M2 Property AS

Aksjeklasse

M2 Holding ASSelskap4,700100%Ordinære aksjer
Periode2024-01-01 til 2024-12-31
RegnskapsprinsipperRegnskapsloven alminnelige regler
Driftsinntekter NOK 636,021
Driftskostnader NOK 661,426
Driftsresultat NOK -25,405
Finansresultat NOK 29,782,245
Resultat før skatt NOK 29,756,840
Årsresultat NOK 29,320,157
Egenkapital

Total: NOK 15,229,993

Opptjent: NOK 8,021,884

Gjeld

Total: NOK 100,491,438

Kortsiktig: NOK 51,114,458

Langsiktig: NOK 49,376,980

Eiendeler

Total: NOK 115,721,431

Omløpsmidler: NOK 41,115,003

Anleggsmidler: NOK 74,606,427

Aksjeklasse

Teatergaten 20 ASSelskap1,000100%Ordinære aksjer
Strandgaten 90-92 ASSelskap200100%Ordinære aksjer

Web Teknologi

Nøkkelinformasjon

Org nummer

992868570

Addresse

Hjellestadvegen 305E, 5259 BERGEN

Etablert

2008

Antall eiere

1

Antall ansatte

0

Omsetning

NOK 378,117

Årsresultat

NOK 2,148,292

Eiendeler

NOK 78,744,966

Nipedalen Eiendom AS
Selskap
200
100%
Ordinære aksjer
M2 Real Estate Holding ASSelskap9090%Ordinære aksjer
Eide Invest & Consult ASSelskap2020%Ordinære aksjer