Navn | Type | Aksjer | Eierskap | Aksjeklasse |
|---|---|---|---|---|
| christian eide | Person | 80 | 80% | Ordinære aksjer |
| M2 Property AS | Selskap | 20 | 20% | Ordinære aksjer |
| Periode | 2024-01-01 til 2024-12-31 |
| Regnskapsprinsipper | Regnskapsloven alminnelige regler |
| Driftsinntekter | Ukjent |
| Driftskostnader | NOK 613,738 |
| Driftsresultat | NOK -613,738 |
| Finansresultat | NOK -94,207 |
| Resultat før skatt | NOK -707,945 |
| Årsresultat | NOK -707,945 |
| Egenkapital | Total: NOK 3,198,115 Opptjent: NOK 3,098,115 |
| Gjeld | Total: NOK 1,066,598 Kortsiktig: NOK 1,066,598 0 |
| Eiendeler | Total: NOK 4,264,713 Omløpsmidler: NOK 739,713 Anleggsmidler: NOK 3,525,000 |
Navn | Type | Aksjer | Eierskap | Aksjeklasse |
|---|---|---|---|---|
| Concept Invest AS | Selskap | 49,998 | 100% | Ordinære aksjer |
| Ec Invest AS | Selskap | 15,000 | 50% | Ordinære aksjer |
| Selskap |
| 1,000 |
| 25% |
| Ordinære aksjer |
| Vestland Bygg & Eiendom AS | Selskap | 100 | 33.3333% | Ordinære aksjer |
| Øygarden Boligutleie AS | Selskap | 100 | 100% | Ordinære aksjer |
| Øygarden Næringseiendom AS | Selskap | 50 | 50% | Ordinære aksjer |
| Bt Bygg Og Eiendom AS | Selskap | 32 | 32% | Ordinære aksjer |
| Ågotnes Parken AS | Selskap | 25 | 25% | Ordinære aksjer |