FPG er en ledende entreprenør- og boligutvikler på Østlandet.
Frigaard Property Group (FPG) er en fremtredende aktør innen entreprenør- og boligutvikling i Østlandsområdet. Selskapet består av grener som Frigaard Entreprenør og Metacon, begge kjent for sine omfattende tjenester innen utvikling, prosjektering og oppføring av byggprosjekter. Frigaard Entreprenør er en erfaren totalentreprenør som betjener både det private og offentlige markedet ved å levere komplette byggeprosjekter.
I tillegg har selskapet Frigaard Bolig, som spesialiserer seg på boligprosjekter. Med sin ekspertise i både entreprenørskap og eiendomsutvikling, spiller FPG en viktig rolle i å forme byggenæringen på Østlandet.
Navn | Type | Aksjer | Eierskap | Aksjeklasse |
|---|---|---|---|---|
| Emgods Bolig AS | Selskap | 100 | 100% | Ordinære aksjer |
| Periode | 2024-01-01 til 2024-12-31 |
| Regnskapsprinsipper | Regnskapsloven alminnelige regler |
| Driftsinntekter | NOK 911,824 |
| Driftskostnader | NOK 324,262 |
| Driftsresultat | NOK 587,562 |
| Finansresultat | NOK -1,725,933 |
| Resultat før skatt | NOK -1,138,370 |
| Årsresultat | NOK -887,929 |
| Egenkapital | Total: NOK 300,000 Opptjent: NOK 200,000 |
| Gjeld | Total: NOK 19,529,904 Kortsiktig: NOK 135,150 Langsiktig: NOK 19,394,754 |
| Eiendeler | Total: NOK 19,829,904 Omløpsmidler: NOK 19,829,904 0 |