Vilkår

Svelgen Property AS

Vi mangler nettsiden til dette selskapet.

Vennligst foreslå en nettside for selskapet, så vil vi oppdatere informasjonen. Takk!

Aksjeklasse

Norway Real Estate ASSelskap30100%Ordinære aksjer
Periode2024-01-01 til 2024-12-31
RegnskapsprinsipperRegnskapsloven alminnelige regler
Driftsinntekter NOK 1,280,963
Driftskostnader NOK 2,505,969
Driftsresultat NOK -1,225,006
Finansresultat NOK -158,100
Resultat før skatt NOK -1,383,106
Årsresultat NOK -1,079,704
Egenkapital

Total: NOK 3,342,221

Opptjent: NOK 1,221,071

Gjeld

Total: NOK 4,497,312

Kortsiktig: NOK 738,703

Langsiktig: NOK 3,758,609

Eiendeler

Total: NOK 7,839,533

Omløpsmidler: NOK 867,849

Anleggsmidler: NOK 6,971,685

Web Teknologi

Nøkkelinformasjon

Org nummer

989091832

Addresse

Gunnar Schjelderups veg 8, 6723 BREMANGER

Etablert

2005

Antall eiere

1

Antall ansatte

0

Omsetning

NOK 400,894

Årsresultat

NOK -48,829

Eiendeler

NOK 6,144,663