Vilkår

Ppi Omsorgsbolig 6 AS

Aksjeklasse

Sbb Omsorgsbolig Bidco ASSelskap30,000100%Ordinære aksjer
Periode2024-01-01 til 2024-12-31
RegnskapsprinsipperRegnskapsloven alminnelige regler
Driftsinntekter NOK 2,843,872
Driftskostnader NOK 1,782,885
Driftsresultat NOK 1,060,987
Finansresultat NOK -1,282,523
Resultat før skatt NOK -221,536
Årsresultat NOK -172,798
Egenkapital

Total: NOK 30,000

Gjeld

Total: NOK 32,755,130

Kortsiktig: NOK 32,755,130

0
Eiendeler

Total: NOK 32,785,130

Omløpsmidler: NOK 662,705

Anleggsmidler: NOK 32,122,425

Org nummer

825592512

Addresse

c/o Public Property Invest ASA, Haakon VIIs gate 1, 0161 OSLO

Etablert

2020

Antall eiere

1

Antall ansatte

0

Omsetning

NOK 2,643,671

Årsresultat

NOK -155,912

Eiendeler

NOK 33,994,018

Newsec Property Asset Management ASRegnskapsførerSelskap