Aksjeklasse

Sm Bolig Og Eiendomsinvest ASSelskap30,000100%Ordinære aksjer
Periode2024-01-01 til 2024-12-31
RegnskapsprinsipperRegnskapsloven alminnelige regler
Driftsinntekter Ukjent
Driftskostnader NOK 40,802
Driftsresultat NOK -40,802
Finansresultat NOK -1,533,845
Resultat før skatt NOK -1,574,647
Årsresultat NOK -1,574,647
Egenkapital

Total: NOK 5,018,982

Opptjent: NOK -6,176,853

Gjeld

Total: NOK 40,905,417

Kortsiktig: NOK 105,982

Langsiktig: NOK 40,799,435

Eiendeler

Total: NOK 45,924,399

Omløpsmidler: NOK 2,058,745

Anleggsmidler: NOK 43,865,654

Navn

Rolle

Type

simen thorsenStyrets lederPerson
hans martin haugStyremedlemPerson
Cedra Norge ASRevisorSelskap
Clarksons Property Management ASRegnskapsførerSelskap

Aksjeklasse

Nesbygg ASSelskap168100%Ordinære aksjer

Web Teknologi

Nøkkelinformasjon

Org nummer

927978822

Addresse

c/o Clarksons Property Management, Munkedamsveien 62C, 0270 OSLO

Etablert

2021

Antall eiere

1

Antall ansatte

0

Omsetning

Ukjent

Årsresultat

NOK -1,786,519

Eiendeler

NOK 40,375,001