Vilkår

N51 Eiendom AS

Vi mangler nettsiden til dette selskapet.

Vennligst foreslå en nettside for selskapet, så vil vi oppdatere informasjonen. Takk!

Aksjeklasse

Gjelsten Bolig ASSelskap15,00050%Ordinære aksjer
Monolith Properties ASSelskap15,00050%Ordinære aksjer
Periode2024-01-01 til 2024-12-31
RegnskapsprinsipperRegnskapsloven alminnelige regler
Driftsinntekter NOK 4,267,831
Driftskostnader NOK 1,069,502
Driftsresultat NOK 3,198,329
Finansresultat NOK -11,133
Resultat før skatt NOK 3,187,196
Årsresultat NOK -938,645
Egenkapital

Total: NOK 112,625,179

Opptjent: NOK -3,174,821

Gjeld

Total: NOK 232,379,314

Kortsiktig: NOK 2,350,681

Langsiktig: NOK 230,028,633

Eiendeler

Total: NOK 345,004,493

Omløpsmidler: NOK 103,666,314

Anleggsmidler: NOK 241,338,180

Org nummer

918850872

Addresse

c/o Gjelsten Bolig AS, Lilleakerveien 8, 0283 OSLO

Etablert

2017

Antall eiere

2

Antall ansatte

0

Omsetning

NOK 4,429,434

Årsresultat

NOK 2,200,593

Eiendeler

NOK 323,835,730

Pricewaterhousecoopers ASRevisorSelskap