Aksjeklasse

Embra Bolig ASSelskap18,00054.0005%Ordinære aksjer
Flø Capital ASSelskap7,50022.5002%Ordinære aksjer
Real Estate Invest ASSelskap4,50013.5001%Ordinære aksjer
Geiss-dokken ASSelskap3,3339.9991%Ordinære aksjer
Periode2024-01-01 til 2024-12-31
RegnskapsprinsipperRegnskapsloven alminnelige regler
Driftsinntekter Ukjent
Driftskostnader NOK 61,007
Driftsresultat NOK -61,007
Finansresultat NOK 74,613
Resultat før skatt NOK 13,606
Årsresultat NOK 10,612
Egenkapital

Total: NOK 2,592,550

Opptjent: NOK 62,550

Gjeld

Total: NOK 14,189,603

Kortsiktig: NOK 4,171,960

Langsiktig: NOK 10,017,643

Eiendeler

Total: NOK 16,782,153

Omløpsmidler: NOK 16,132,688

Anleggsmidler: NOK 649,465

Org nummer

927452235

Addresse

Langmyra 2, 3185 HORTEN

Etablert

2021

Antall eiere

4

Antall ansatte

0

Omsetning

NOK 217,961

Årsresultat

NOK 173,914

Eiendeler

NOK 16,795,653

siegfried geissStyremedlemPerson
Aider ASRegnskapsførerSelskap